HAKKIMIZDA

 Gül Hasar Ege Bölge sorumlusu olan Yener Adım 01.05.1982 yılında Kars'ta dünyaya gelmiştir. Ankara Çankaya Üniversitesi Sigortacılık Bölümünü bitiren Yener Adım 2005 yılında sigortacılık sektörüne giriş yapmıştır. Yıllarca Sigorta sektöründe hizmet vermiştir Yener Adım. Özel bir sigorta firmasında çalışırken Gül Hasar ile tanışmıştır. Gül Hasar da kısa sürede adından başarıyla bahsettiren Yener Adım şu anda Ege Bölge Sorumlusu görevi yapmaktadır.
2002 den beri Aydın'da yaşamaktadır bir çok ilçede faaliyet göstermektedir. Gül Hasar Aydın olarak sizlere ölüm, sakatlık tazminatları, manevi tazminatlar, ayıplı mal, askeri, tedavi giderleri, yanlış tedavi ve tıbbi müdahale yanlışları sonuçları mağduriyetlerinizi giderme danışmalığı yapmaktadır. Sayısız davayı kazanan şirketimiz sizleri aynı zamanda tazminat külfetinden de korumaktadır. Sizlere sağlıklı mutlu günler diliyoruz.
 
MİSYONUMUZ

   İnsanların en kötü zamanlarında yanlarında olup onlara bir nebze de olsa yardımcı olmak. Onlarla beraber sevinip, üzülmek onların haklarını korumasını sağlamak ve güvenilir bir şekilde iş hayatımıza devam etmek bizim en büyük amaçlarımızdandır.

VİZYONUMUZ


Bölgemizde lider olan şirketimizi her daim daha ileri taşıyarak davalarımızdan her zaman başarıyla çıkmak ve güvenilirlik ve hasta haklarından asla sapmadan her zaman müşteri odaklı çalışarak onlara yardımcı olmak.bizim en önemli vizyonumuzdur.