• EGE BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
    • Her Zaman Yanınızdayız.
SGK DANIŞMANLIK
Trafik kazası sonucu yaralanmalarda sigortalıların tedavi giderleri önceleri SGK karşılanmaktayken, 2918 Sayılı Karayolları Trafik Kanunu uyarınca sigorta şirketleri tarafından karşılanmkatadır.
MEDİKAL DANIŞMANLIK
Son on yılda Trafik kazaları sonucu meydana gelen daimi sakatlıklarda ve ölüm olaylarında ortaya çıkan maddi/manevi kayıplarınız da hakkınız olan tazminatınızı almanızı sağlıyoruz.
TRAFİK KAZASI TAZMİNATI
Trafik Sigortası Teminatları ve Trafik Kazası Tazminatları Zorunlu trafik sigortası teminatları ve limitleri Hazine Müsteşarlığı tarafından belirlenen, bütün sigorta şirketleri için aynı olan fiyatlandırmaya tabi tutulular.
BİZE DANIŞABİLİRSİNİZ
Gül Hasar Ege Bölge Müdürü Yener Adım ve Hasar Danışmanı Hasan Uymaz ile ücretsiz danışabilirsiniz. Sizlere yardımcı olmak bizim en önemli vazifemizdir.
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam9
Toplam Ziyaret31310
Saat
Site Haritası
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.439832.5698
Euro34.502534.6407
Hava Durumu

ANASAYFA


 Gül Hasar Aydın olarak sizlere ölüm sakatlık tazminatları, manevi tazminatlar, ayıplı mal, askeri, tedavi giderleri, yanlış tedavi ve tıbbi müdahale yanlışları sonuçları mağduriyetlerinizi gideriyoruz. İnsanlarımızın trafik kazalarında yaralanan sakat kalan veya vefat eden kişilerin sakatlık oranlarına göre ödemelerini tazminatlarını alıyoruz. Malesef kaza sonrasında kazazedelerimiz haklarını bilmiyorlar biz bu konuda kazazedelere yardımcı oluyoruz danışmanlık yapıyoruz. Sizlere yardımcı olabilmemmiz için en önemli husuların başında güven gelmektedir biz sizlere önce güven veriyoruz sonrasın da sizlere yardımcı olabilmek adına çalışan profesyonel ekibimizle ve 46 tane Avukatımız ile yanınızda oluyoruz. Bizlere referans olan bütün mağdurlarımıza teşekkür eder sağlıklı mutlu günler dileriz.

MAĞDUR OLMAYIN GÜL HASARLI OLUN*Profesyonel Ekibimizle Destek

*Profesyonel Hizmet

*Tüm Türkiye' de Şubesi Olan Bir Firma

*Ücretsiz Danışmanlik

*7/24 Danışma Hattı

*Güler Yüzlü Hizmet

*Sizlere Yardımcı Olmayı Vazife Edinen Bir Şirket

*Mağduriyetinizi Gidermek için Çalışan Bir Ekip