YÖNETİM KURULU BAŞKANI

Sektörde 15 yıllık bir deneyime sahip olan yönetim kurulu başkanımız  2006 yılında Gül Hasar Yönetim ve Danışmanlığı kurmuştur. Ülkemizde eksikliği büyük ölçüde hissedilen sigorta kapsamındaki kazalarda hak talep etme noktasında Hasar Danışmanlığı görevini yürütmektedir. 
Trafik Kazası sonrasında ölüm, daimi sakatlık ve yaralanmalarda maddi Tazminat haklarınızı inceleyip poliçedeki tazminatları sorunsuz olarak çözen sonuçlandırılana kadar hiç bir ücret talep etmeyen bir danışmanlık şirketinin sahibidir.

Çoğu trafik kazası mağdurunun, trafik sigortasının varlığından ve kapsadığı haklardan habersiz olduğunu söyleyen Gül Hasar yönetim Kurulu Başkanı Mikail KARAKUŞ, sektörde çantacı olarak tabir edilen insanların kazazedelerin haklarını koruma konusunda büyük hatalar yaparak, onların mağduriyetini daha da arttırdıklarını dile getirdi. 
Kurumsal bir yapıda ve profesyonel bir ekip ile tamamen etik değerler çerçevesinde hareket ettiklerini belirten Mikail KARAKUŞ, sürecin en başından sonuna kadar, kazazedelerin maddi ve manevi sorumluluklarını üzerimize alarak onların tazminat haklarını savunan bir şirketiz diye konuştu.
 Süreç boyunca kazazedelerden hiçbir ücret almadıklarını, bütün giderleri karşıladıklarını belirten Karakuş, insanların zor günlerinde yanlarında yer alan bir dost vizyonu ile hareket ettiklerini özellikle altını çizerek belirtti.